• Mehmet Çetin Dualarla Hakka Uğurlandı
  Öz Orman İş Sendikasının sevilen çalışanlarından, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Çetin dualarla hakka uğurlandı.
 • BAŞIMIZ SAĞOLSUN
  Sözleri ile geriye anıları, geriye unutulmaz dostluğunu, geriye inanmış bir Müslümanın iç dünyasını hatıra olarak bırakan, memleket aşığı kardeşimiz Mehmet Çetin’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Öz Orman İş ailesinin başı sağolsun.
 • Orman Şehidimizi Unutmadık
  İzmir Tire’de arazöz kazası sonucu şehit olan Sedat Sagun ’un ailesine Öz Orman İş ferdi kaza sigortası kapsamında verilmek üzere 30 Bin TL çeki İzmir Şube Başkanı Hamiyet boyacı ve yönetim kurulu tarafından teslim edildi.
 • Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Aslan'dan "orman yangınları" açıklaması
  Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, "Ormanlarımız milli sermayemizdir, gözlerimizin önünde yok olmalarına izin vermemeliyiz. Acil bir şekilde 8600 kişi kadroya geçirilmeli ve 5000 işçinin de alımı yapılmalıdır." değerlendirmesinde bulundu.
 • NİCE CUMHURİYETLERE
  Öz Orman İş Sendikası olarak; Cumhuriyetimizin 97. Yılında Milli iradenin inşasında rol almış olanlara minnet, bu uğurda can vermiş olan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.
 • 8600 ORMAN İŞÇİSİ KADRO MÜJDESİ BEKLİYOR
  Son zamanlarda artan orman yangınlarının, bu yangınlarla mücadelede önemli konumda yer alan orman işçilerinin önemini bir kez daha gözler önüne serdiğini belirten Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, şu anda kadro bekleyen 8 bin 600 civarında mevsimlik orman işçisi olduğunu söyledi.
 • NİCE 45 YILLARA
  Sendikacılığın olmazsa olmazı olan aile kavramı etrafında birleşip, büyük bir aile olmanın ruhunu, sorumluluğunu her zaman hissetmeli, kardeşlik çınarımızın tarihten gelen gücünü akamete uğratmak isteyenler karşısında bir ve bütün olmalıyız.
 • Darbeci ağzıyla demokrasi savunulmaz!
  Öz Orman İş Sendikası olarak 15 Temmuz'un Dünyaya karşı millet iradesinin egemen olduğu, darbe ve darbe sever zihniyetlerin bu topraklar üzerinde asla barınmayacağını tekrar gösteren önemli bir tarihtir. Darbelerin her çeşidine karşı millet iradesinin, seçilmiş meclisin, seçilmiş cumhurbaşkanının her zaman yanında olduğumuz ilan ediyoruz.

ÜYELERİMİZDEN HABERLER

MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni