• Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürü Adem Dinç’e Hayırlı Olsun Ziyareti
  Tarım ve Orman Bakanlığı ziyaretlerini sürdüren Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan kısa bir süre önce Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne atanan Adem Dinç’i makamında ziyaret etti.
 • ÖZ ORMAN İŞ GENEL MERKEZİNDEN TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET
  Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşın Işıkgece’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • ASLAN; ATEŞ SAVAŞCISININ YERİ ORMANLARDIR PAZARLAR DEĞİL
  ONLAR VATAN SAVUNMASI YAPIYORLAR, ONLAR ORMANLARIMIZI KORUYORLAR. YAŞATMAK İÇİN CAN OLUYORLAR CAN VERİYORLAR. ONLARIN YERİ PAZARLARDA LİMON SATMAK DEĞİL, ONLARIN YERİ İNŞAATLARDA AMELELİK YAPMAK DEĞİL, ONLARIN YERİ ORMANLAR, ORMANLAR .
 • 8600 MEVSİMLİK İŞÇİMİZİN YÜZÜ GÜLENE DEK DURMAYACAĞIZ
  Öz Orman İş Sendikası olarak başlatılan kadro mücadelesinde Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici yakın bir süre önce Öz Orman İş Sendikasında bu hususu en üst seviyede cumhurbaşkanımıza ileteceğini dile getirmişti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşmede 8600 mevsimlik orman işçimizin durumu cumhurbaşkanımıza ilettiler.
 • Doğa Koruma ve Milli Parklar Dokuzuncu Bölge Müdürlüğü Ziyaret Edildi
  Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Dokuzuncu Bölge Müdürü Musa Kaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya, Genel Eğitim Sekreteri Ramazan Gün hazır bulundular.
 • ASLAN “İŞÇİLER ÇIKARTILDI YANGIN OLURSA BUNU KİM SÖNDÜRECEK?
  Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, Kanal 24’te yayınlanan Moderatör Hafta Sonu programına konuk oldu. Kahraman Poyrazoğlu’nun sunduğu programa skype bağlantısı ile katılan Settar Aslan, 8 bin 600 geçici işçinin kadroya alınmasını ve 5 bin kadro talebinin onaylanmasını istedi. Birbirinden önemli konularda açıklamalarda bulunun Aslan şu ifadeleri kullandı:
 • “8 BİN 600 ARKADIŞIMIZ KADRO ALANA KADAR BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
  Ülke Tv’de Mustafa Yıldız ‘ın sunduğu Ülke’de Bugün programına skype bağlantısı ile konuk olan Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan, 8 bin 600 geçici işçiyi yakından ilgilendiren konuları gündeme getirdi. Ormanlarda 12 ay iş olduğunu ancak geçici işçilerin 10 ay çalıştırıldıklarını vurgulayan Aslan, “8 bin 600 arkadaşımız kadro alana kadar bu işin peşini bırakmayacağız” dedi. Türkiye’de bu konu üzerinde en fazla mücadele eden Öz Orman İş Sendikası’nın Genel Başkanı Settar Aslan, programda şu ifadeleri kullandı:
 • “2 AY SONRA GÖRÜŞÜRÜZ LAFINI BİTİRECEĞİZ”
  Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan Akit TV’de Hasan Aslan’ın sunduğu İş ve Ekonomi programına skype bağlantısı ile konuk oldu. 8 bin 600 geçici işçinin kadroya alınması konusuna dikkat çeken Aslan, “Arkadaşlar 2 ay sonra görüşürüz lafı bitinceye kadar bu konunun peşini bırakmayacağız, takip edeceğiz” dedi. Başkan Settar Aslan programda şu açıklamalarda bulundu

ÜYELERİMİZDEN HABERLER

MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni