• Öz Orman İş 13 Yaşında
  Sendikacılığa farklı bir bakış açısı getiren Öz Orman İş Sendikası 13. Kuruluş yılını kutluyor.
 • ‘‘MİLLİ İRADENİN YANINDA DARBECİLERİN KARŞISINDAYIZ’’
  103 emekli amiral tarafından gece saatlerinde milli iradeyi hedef alan darbe imalı bir bildiri yayınlandı. ‘Montrö Sözleşmesi tartışılmasın, Kanal İstanbul Yapılmasın’ şeklinde Hükümete ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne dikta edici ifadelerin kullanıldığı skandal bildiriye Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan sert tepki gösterdi.
 • Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver Demirci trafik kazası geçirdi
  Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver Demirci trafik kazası geçirdi: Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver Demirci yönetimindeki otomobil ile minibüsün çarpıştığı kazada, 2 kişi yaşamını yitirdi, 3 kişi yaralandı.
 • ORMAN HAFTAMIZ KUTLU OLSUN
  Ormancılık haftası ile ilgili yazılı basın açıklaması yayınlayan Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan; Kahramanlarımızın orman haftasında anılması bir ritüel olsa da, kahramanlarımızın sorunlarını konuşmak, sorunlarına çözüm getirmek ritüelden öte bir haktır ifadelerini kullandı.
 • Hakkıdır, hür yaşamış bayrağımın hürriyet; Hakkıdır, Hakk’a tapan milletimin istiklâl!
  Dünya devletlerinin üzerimize üşüştüğü sırada, yedi düvele karşı verilen mücadele sırasında bu millete yazdırılan ‘Milli Marş’ın, TBMM tarafından İstiklal marşı olarak kabulünün yüzüncü yıl dönümü.
 • HAİNLER TARAFTAR AVINDA
  Millet iradesinin hâkim olduğu 15 Temmuz gecesinde 40 yıllık tuzakları ile birlikte tarihin çöplüğüne atılan örgüt mensupları, sığınak olarak gördükleri aga babalarının yanına koşmuş, kin ve nefretlerini uluslararası işbirlikçileri ile sürdürmeye devam etmişlerdir dedi.
 • BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ ZİYARET EDİLDİ
  Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan, Genel teşkilat sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette sendikamızın yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı mevsimlik işçilerin 12 ay çalıştırılması ve ormancılık alanındaki eksik işçi durumuna verdikleri destekten dolayı teşekkür edildi.
 • ACILAR PAYLAŞTIKCA AZALIR
  Osmaniye Orman İşletme Müdürlüğünde görevliyken trafik kazası geçirerek rahmet-i rahmana kavuşan üyemiz Celalettin Ünalan'ın ailesine Öz Orman İş Adana Şubesi taziye ziyaretinde bulundu ve ferdi kaza sigortası kapsamında aileye çekleri takdim edildi. Üyemizin ailesi ile bir araya gelen Adana Şube Başkanı Şahin Cerit; 'Aile olmanın gerekliliği, kardeşimizin emaneti olan ailesinin yanında durmak, acılarını en aza indirmektir. Bizlerde karınca misali elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Dün olduğu gibi Türkiye'nin en ücra beldesinde başımıza gelen felakete koşan, acıları dindirmek adına elinden geleni yapan Öz Orman İş ailesidir.

ÜYELERİMİZDEN HABERLER

MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni