ANASAYFA / Genel / İSTANBUL TARIM EMEKÇİLERİ TOPLUCA ÖZ ORMAN-İŞ’TE
İSTANBUL TARIM EMEKÇİLERİ TOPLUCA ÖZ ORMAN-İŞ’TE
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 10.05.2012 00:00

İSTANBUL TARIM EMEKÇİLERİ TOPLUCA ÖZ ORMAN-İŞ’TE

Son gelen 40 kişilik grupla, Öz Orman-İş’e fiilen noter üyeliği gerçekleşen İstanbul tarım emekçilerinin sayısı 171’e ulaştı.

Ülke genelindeki Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı ile TİGEM işletmelerinde çalışan tarım emekçilerinin Öz Orman-İş’e geçişleri hız kazandı. İstanbul’daki tarım emekçileri de gruplar halinde Öz Orman-İş’e geçmeye başladı.

 

İstanbul ve bağlı ilçelerinde çalışan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve TİGEM emekçilerinin 20’si geçen hafta sonunda sendikamıza geçmişti. Önceki gün 40 tarım emekçisi daha Öz Orman-İş saflarına katıldı. Bu geçişle birlikte, Öz Orman-İş’e fiilen noter üyeliği gerçekleşen İstanbul tarım emekçilerinin sayısı 171’e ulaştı. Böylece İstanbul ve ilçelerindeki tarım emekçilerinin büyük bölümü Öz Orman-İş’e geçmiş oldu.

 

Öz Orman-İş İstanbul Bölge Başkanı İlhan Genç, önümüzdeki hafta yaklaşık 100 tarım emekçisinin daha Öz Orman-İş’e üye olacağını belirterek, “İstanbul tarım emekçilerimiz de seçimini sendikamızdan yana yapmıştır. İnşallah, önümüzdeki dönem toplu sözleşmelerini biz yapacağız ve kendilerine güzel sürprizler yaşatacağız.” dedi.

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni