• İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİYESİ AĞAÇ AŞ ÇALIŞANLARINI İŞTEN ÇIKARIYOR
  ‘‘İstanbul Büyükşehir Belediyesi’’ iştiraki olan ‘İstanbul Ağaç Peyzaj Eğitim Hizmetleri ve Hayvanat Bahçesi İşletmeciliği San. ve Tic. A.Ş’ de asgari ücretle çalıştırılan işçiler Ağaç Aş yönetimi tarafından kış gününde açlığa mahkum edilip, ücretsiz izne çıkarılıyor.
 • ASLAN ÇALIŞMA BAKAN YARDIMCISI ÖZÇELİK'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
  Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, Toc- Bir- Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Faruk Özçelik’i makamında ziyaret etti.
 • ASLAN ÇALIŞMA BAKAN YARDIMCISI ERTUĞRUL SOYSAL'I ZİYARET ETTİ
  Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, Toc- Bir- Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan Türkyılmaz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal’ı makamında ziyaret etti.
 • ÖZ ORMAN İŞ SENDİKASI BAŞKANLAR KURULU YAPILDI
  Öz Orman İş Sendikası Çalışma Hayatı ve İş Sağlığı Güvenliği Eğitim toplantısı gerçekleştirdi.
 • BAŞKANLAR KURULUMUZA YOĞUN KATILIM

  Ankara&r..

 • MEHMET ÇETİNİ VEFATININ BİRİNCİ YILINDA RAHMETLE ANIYORUZ
  Öz Orman İş Sendikası Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan, 25 Kasım 2020 yılında aramızdan ayrılan Mehmet Çetin için anma programı düzenlendi. Öz Orman İş Sendikası ve Avrasya Yazarlar Birliği tarafından düzenlenen programa çok sayıda seveni, ailesi ve mesai arkadaşları katıldı.
 • TİGEM ÇALIŞANLARINDAN ÖZ ORMAN İS GENEL MERKEZİNE ZİYARET
  Konya Altınova TİGEM çalışanlarından Öz Orman İş Sendikasına ziyaret gerçekleştirildi. Öz Orman İş Sendikası Konya Şube Başkanı Ayhan Çoskun’un başkanlığında genel merkezi ziyaret eden TİGEM çalışanları, Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan , Genel Sekreter Ali Bilgin, Genel Mali Sekreter Halil Turan’ı makamında ziyaret ettiler.
 • LÜBNAN SENDİKALARINDAN ÖZ ORMAN SENDİKASINA ZİYARET
  Lübnan İşçiler Konfederasyonu Yönetimi Öz Orman İş Genel Merkezine ziyarette bulundu. CGTI Başkan yardımcısı, Tarım Sendikası Başkanı Hasan Fakih, Dr. Bechara El Asmar, Ali Taher Yassine ve Saadettin Sakne sendikal ilişkilerin geliştirilmesi, Türkiye- Lübnan sendikal faaliyetlerinin artırılması için Hak İş Sendikasına bağlı sendikalar ile görüşmeler gerçekleştirdi. Bu kapsamda Öz Orman İş Sendikasını ziyaret eden heyet Genel Sekreter Ali Bilgin ile bir araya geldi.

ÜYELERİMİZDEN HABERLER

MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni