ANASAYFA / Genel / BAKAN EROĞLU’YA ZİYARET
BAKAN EROĞLU’YA ZİYARET
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 03.08.2011 00:00

BAKAN EROĞLU’YA ZİYARET

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Yönetim Kurulumuz, kendisine, geçici işçilere kadro talebimizle ilgili bir dosya sundu.
03.08.2011 00:00

Genel Başkanımız Settar Aslan, Genel Sekreterimiz Bayram Ayaz, Genel Mali Sekreterimiz Ali Bilgin, Genel Teşkilat Sekreterimiz Zeki Sungur Kızılkaya ve Genel Eğitim Sekreterimiz Mustafa Çınar, Orman ve Su İşleri Bakanlığı görevine yeniden atanan Veysel Eroğlu’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

 

Genel Başkanımız Aslan, ziyaret sırasında Bakan Eroğlu’ya, geçici işçilerimizin sorunlarını ve bunlar için kadro talebimizin gerekçelerini içeren bir dosya sundu. Aslan ayrıca, devam eden Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri konusunda da, orman emekçilerinin talep ve beklentilerini sözlü olarak iletti.

 

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da konu üzerinde çalıştıklarını ve sunulan dosyadaki talepleri inceleyeceğini belirterek, “Devam eden Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri de inşallah kısa sürede tamamlanacak ve imzalanacaktır.” dedi.

MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni