ANASAYFA / Genel / MERHUM ÜYEMİZİN SİGORTA BEDELİ ÖDENDİ
MERHUM ÜYEMİZİN SİGORTA BEDELİ ÖDENDİ
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 23.07.2012 00:00

MERHUM ÜYEMİZİN SİGORTA BEDELİ ÖDENDİ

Keşan Orman İşletme Müdürlüğü’nde çalışırken vefat eden üyemiz Güray Ökten’in ferdi kaza sigortası bedeli, merhumun anne-babasına ödendi.
23.07.2012 00:00

Güray Ökten, 5 Ocak 2012’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Öz Orman-İş Sendikası, tüm üyeleri gibi Güray Ökten’i de grup ferdi kaza sigortası ile sigortalamıştı. Merhumun sigorta bedeli olan 20 bin TL’nin çekleri, 17 Temmuz 2012 tarihinde düzenlenen törenle, annesi Zekiye Ökten ve babası Hulusi Ökten’e teslim edildi.

 

Törene Öz Orman-İş Çanakkale Bölge Temsilcisi Ali Ünal, Keşan Orman İşletme Müdürü Sebahattin Canbakkal ve Bölge Mali Sekreteri Hikmet Benli ile merhumun aile çevresi, arkadaşı orman emekçileri ile muhafaza memurları katıldı.

 

Törende konuşan Bölge Temsilcisi Ali Ünal, Öz Orman-İş’in ‘hizmet sendikacılığı’ anlayışına sahip olduğunu belirterek, “Güzel günlerde olduğu gibi, zor günlerde de üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi. Törende Orman İşletme Müdürü Sebahattin Canbakkal da bir konuşma yaptı. Merhumun anne-babası da, evlatlarının sağlığında ferdi kaza sigortası yaptırmasından dolayı Öz Orman-İş’e teşekkür ve hayır duası etti.

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni