ANASAYFA / Genel / FAS HEYETİ ÖZ ORMAN-İŞ’TE
FAS HEYETİ ÖZ ORMAN-İŞ’TE
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 30.03.2015 00:00

FAS HEYETİ ÖZ ORMAN-İŞ’TE

Çeşitli temaslar için Ankara’ya gelen Fas İstiklal Partisi Genel Başkanı ve Fes şehri Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Chabat Maire ve beraberindeki heyet Öz Orman-İş’i ziyaret etti.
30.03.2015 00:00

Ziyarette, Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan'ın yanısıra Genel Sekreter Bayram Ayaz, Genel Mali Sekreter Ali Bilgin, Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya, Genel Eğitim Sekreteri Mustafa Çınar ve Genel Mevzuat-Araştırma Sekreteri Mehmet Çelik de hazır bulundu.

Genel Başkan Settar Aslan, ziyaret sırasında konuk heyete, Türkiye'deki sendikacılık, toplu iş sözleşmesi düzeni, sosyal güvenlik sistemi, ülke ekonomisi, tarım ve hayvancılık konularında ayrıntılı bilgi verdi. Konuk heyet başkanı Hamit Chabat Maire de, Fas'taki sendikacılık ve Fas ekonomisi ile Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu Fes şehri hakkında bilgi aktardı.

Settar Aslan, ziyaret anısına, konuk heyet üyelerine birer köstekli saat ile 1776'da Kütahya'da imzalanan dünyanın ilk toplu iş sözleşmesi metninin üzerine işlenmiş olduğu Öz Orman-İş çini tabağı hediye etti.

,

,

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni