ANASAYFA / Genel / KADRO TALEBİMİZİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’YA İLETTİK
KADRO TALEBİMİZİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’YA İLETTİK
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 31.03.2016 00:00

KADRO TALEBİMİZİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’YA İLETTİK

Başbakan Davutoğlu ile TBMM’de görüşen Bursa Bölge Temsilcimiz Yavuz Balcı, 5620 Sayılı Kanun mağduru işçilerimize kadro verilmesi talebimiz ve bunun gerekçelerini içeren bir mektubu kendisine sundu.

Bursa Bölge Temsilcimiz Yavuz Balcı, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu'nun daveti üzerine, 5620 Sayılı Kanun mağduru geçici işçilerimizi temsilen 15 üyemizle birlikte 30 Mart 2016 günü Ankara'ya gelerek, AK Parti TBMM Grup Toplantısına katıldı. Toplantı sonrasında, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir görüşme yapan Balcı, görüşme sırasında Başbakan'a 5 ay 29 gün çalıştırılan geçici işçilerimizin kadro talebini ve bunun haklı gerekçelerini anlatan bir mektubu iletti.

Yavuz Balcı ve 5620 Sayılı Kanun mağduru üyelerimizi temsil eden 15 işçimiz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Sekreteri İsmet Bükükataman, AK Parti Bursa milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Osman Mesten ve İsmail Aydın ile de görüşerek, geçici işçilerimizin mağduriyetini ve kadro talebini kendilerine iletti.

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni