ANASAYFA / Genel / TİGEM’DEKİ SORUNLARI BAKAN ÇELİK’E AKTARDIK
TİGEM’DEKİ SORUNLARI BAKAN ÇELİK’E AKTARDIK
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 11.05.2016 00:00

TİGEM’DEKİ SORUNLARI BAKAN ÇELİK’E AKTARDIK

Bakan Çelik’i ziyaret eden Genel Başkanımız Settar Aslan, TİGEM’lerde yaşanan sorunları iletti. Bakan Çelik, ‘mevcut sistemin devamlılığının önemli olduğunu’ vurguladı.
11.05.2016 00:00

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan ile Genel Sekreter Dr. Osman Yıldız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Görüşmede, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde ve başta Ceylanpınar olmak üzere TİGEM işletmelerinde çalışan işçilerimizin karşı karşıya bulunduğu sorunları ve olabilecek muhtemel gelişmeler enine boyuna konuşuldu. Settar Aslan, çözüm bekleyen sorunlar hakkında Bakan Çelik'e ayrıntılı bilgi verdi. Bakan Çelik, sorunların çözümüyle ilgili olarak, 'mevcut sistemin devamlılığının önemli olduğunu' vurguladı.

Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan, görüşme sonrası sosyal medyadaki paylaşımında, "Bugüne TİGEM'lerde söylenen yalanların nasıl boş çıktığını, üyelerimizin hayalî vaatlerle nasıl kandırıldığını önümüzdeki günlerdeki gelişmeler gösterecektir." dedi.

,

MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni