ANASAYFA / Genel / MARMARİS’TE FERDİ KAZA SİGORTASI ÖDEMESİ
MARMARİS’TE FERDİ KAZA SİGORTASI ÖDEMESİ
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 09.06.2016 00:00

MARMARİS’TE FERDİ KAZA SİGORTASI ÖDEMESİ

Geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden, Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü çalışanı üyemiz Ergün Yılmaz’ın Ferdi Kaza Sigortası tazminatı, düzenlenen törenle takdim edildi.
09.06.2016 00:00

Marmaris Orman İşletmesi çalışanı üyemiz Ergün Yılmaz, 20 Şubat 2016 tarihinde geçirdiği trafik kazasında vefat etmişti. Vefatı, Öz Orman-İş tarafından tüm üyeleri için yaptırılan Grup Ferdi Kaza Sigortası kapsamına giren Ergün Yılmaz&rsquoın sigorta tazminatı, Marmaris'te düzenlenen törenle, varislerine teslim edildi.

Beldibi Orman İşletme Şefliği'ndeki iftar programı kapsamında yapılan törende, tazminat çeki, Genel Eğitim Sekreterimiz Mehmet Çelik ve Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik tarafından, merhumun eşi Sinem Yılmaz ile çocukları Eylül ve Egemen'e takdim etti.

Beldibi'ndeki iftar ve törene Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Aksaz Üs Komutanı Tuğamiral Namık Alper, İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kaya, İlçe Müftüsü Hasan Ersöz, Muğla Şube Başkanımız Bilal Güçlü, işletme müdürleri ve yardımcıları ile merhumun yakınları ve mesai arkadaşları da katıldı.

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni