ANASAYFA / Genel / MESLEK LİSESİNDEN ÖZ ORMAN-İŞ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
MESLEK LİSESİNDEN ÖZ ORMAN-İŞ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 31.05.2017 00:00

MESLEK LİSESİNDEN ÖZ ORMAN-İŞ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Balgat Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri, Öz Orman-İş’in okuldaki yoksul öğrencilere desteklerinden dolayı, Genel Başkan Aslan’a bir teşekkür plaketi verdi.
31.05.2017 00:00

Balgat Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hayrettin Karaziyan başkanlığındaki okul yöneticileri, Öz Orman-İş'i ziyaret ederek, Genel Başkan Settar Aslan'la görüştüler.

Okul Müdürü Karaziyan, okulda öğrenim gören yoksul öğrencilere Öz Orman-İş tarafından verilen destek ve yardımlardan dolayı Genel Başkan Settar Aslan'a teşekkür ederek, bu teşekkürün nişanesi olarak bir plaket sundu.

Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan, plaketten dolayı okul yönetimine teşekkür ederek, öğrenim çağındaki gençlerin, Türkiye'nin geleceği ve umudu olduğunu, bu bakımdan onların iyi yetişmesi için gereken özenin gösterilmesi gerektiğini söyledi.

Settar Aslan sanayinin, işletmelerin ve genel anlamda ekonominin ihtiyaç duyduğu ara elemanların yetiştirilmesinde meslekî ve teknik eğitimin büyük önem taşıdığına da işaret ederek, gençleri mesleğe hazırlayan eğitim kurumlarının daha fazla desteklenmesinde ülke menfaati bulunduğunu da bildirdi.

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni