ANASAYFA / Genel / BAŞKANLAR KURULUMUZ ANKARA’DA TOPLANDI
BAŞKANLAR KURULUMUZ ANKARA’DA TOPLANDI
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 02.07.2018 00:00

BAŞKANLAR KURULUMUZ ANKARA’DA TOPLANDI

Toplantıda, Orman Teşkilatı ve TİGEM’lerde çalışan üyelerimizin sorunları ve taleplerinin yanısıra, ülke meseleleri ve 24 Haziran seçimlerinin sonuçları da değerlendirildi.

Öz Orman-İş Sendikası 18. Başkanlar Kurulu Toplantısı, 27 Haziran 2018 tarihinde Ankara'da yapıldı.

Genel Başkan Settar Aslan başkanlığında yapılan Başkanlar Kurulu Toplantısına Genel Sekreter Bayram Ayaz, Genel Mali Sekreter Ali Bilgin, Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya, Genel Eğitim Sekreteri Mehmet Çelik, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çardakçı, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Çetin, Genel Merkez uzmanları ile Öz Orman-İş şube başkanları ve bölge temsilcileri katıldı. Toplantıda, Orman Teşkilatı ve TİGEM'lerde çalışan üyelerimizin sorunları ve taleplerinin yanısıra, ülke meseleleri ve 24 Haziran seçimlerinin sonuçları da değerlendirildi.

İki oturum halinde icra edilen Başkanlar Kurulu Toplantısının ikinci bölümüne, Tarım Teşkilatı örgütlenmemizde aktif şekilde görev alan üyelerimiz de iştirak etti. Toplantının bu bölümünde, Öz Orman-İş'in, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında devam eden örgütlenme çalışmaları değerlendirilerek, bundan sonra izlenecek stratejiler üzerinde duruldu.

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni