ANASAYFA / Genel / ELAZIĞ ŞUBE KONGREMİZİ YAPTIK
ELAZIĞ ŞUBE KONGREMİZİ YAPTIK
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 16.01.2019 00:00

ELAZIĞ ŞUBE KONGREMİZİ YAPTIK

Şube Başkanı Mustafa Tepe’nin güven tazelediği kongrede, Şube Sekreteri Ömer Öztatar ve Şube Malî Sekreteri Behçet Akarslan da yeniden bu görevlere seçildi.
16.01.2019 00:00

Öz Orman-İş şube kongreleri devam ediyor. Elazığ Şube 3. Olağan Genel Kurulu 16 Ocak 2019 günü yapıldı. Divan Başkanlığını Öz Orman-İş Ceylanpınar Şube Başkanı Mustafa Akgeyik'in yaptığı genel kurulda, Öz Orman-İş Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya bir konuşma yaptı.

Orman Teşkilatı ve Tarım İl Müdürlüğü'nden bürokratlar ile Hak-İş'e bağlı sendikaların Elazığ temsilcilerinin de iştirak ettiği Elazığ Şube 3. Olağan Genel Kurulunda Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Toç-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı M. Fatih Dursun ve Öz Orman-İş Elazığ Şube Başkanı Mustafa Tepe de birer konuşma yaptı.

Genel Kurulda daha sonra tek listeyle gidilen seçimde, Şube Başkanı Mustafa Tepe, Şube Sekreteri Ömer Öztatar ve Şube Malî Sekreteri Behçet Akarslan güven tazeleyerek, Elazığ Şube Yönetim Kuruluna yeniden seçildi.

Genel Kurulda, Şube Yönetim Kurulu yedek üyelerinin yanısıra Denetim ve Disiplin Kurulu asil ve yedek üyeleri ile Üst Kurul delegeleri de seçildi.

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni