ANASAYFA / Genel / 15 TEMMUZ NÖBETİNE DEVAM
15 TEMMUZ NÖBETİNE DEVAM
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 13.07.2018 00:00

15 TEMMUZ NÖBETİNE DEVAM

Ankara 15 Temmuz Platformu’nun Sincan Cezaevi önünde devam eden Demokrasi Nöbetinde sıra Hak-İş’teydi. Öz Orman-İş olarak, Demokrasi Nöbetinde yerimizi aldık.

Sincan Cezaevi Yerleşkesi'nde FETÖ'cü hainlerin yargılanması sürerken, yerleşke önünde de Ankara 15 Temmuz Platformu'nun başlattığı Demokrasi Nöbeti devam ediyor. Platform üyesi sivil toplum örgütleri, bayrağı birbirine devrederek nöbeti sürdürüyor.

Nöbet sırası, 13 Temmuz Cuma günü Hak-İş'e geçti. Çok sayıda Hak-İş üyesi emekçi ve sendika yöneticisi, nöbeti devralmak üzere Sincan Cezaevi Yerleşkesi önünde toplandı. Bu münasebetle yapılan törene, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Başbakan Eski Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, bazı Ankara Milletvekilleri ile çok sayıda platform üyesi sivil toplum örgütünün temsilcileri katıldı.

Törende Mustafa Tuna, Emrullah İşler ve Mahmut Arslan birer konuşma yaptı. Törene, Öz Orman-İş yönetimini temsilen Genel Sekreter Bayram Ayaz ve Ankara Şube Başkanı Erdoğan Çubuk  ile Ankara'daki işyeri temsilcileri katıldı.

,

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni