ANASAYFA / Genel / YARALAR SARILDI ''GEÇMİŞ OLSUN''
YARALAR SARILDI ''GEÇMİŞ OLSUN''
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 13.01.2023 21:06

YARALAR SARILDI ''GEÇMİŞ OLSUN''

Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı OİM çalışanı üyemiz Ömer Onar’ın evi yanmış, ev eşyaları kullanılamaz hale gelmişti.
13.01.2023 21:06

Öz Orman İş Genel Merkezi, üyemizi yalnız bırakmadı ve Isparta Bölge Başkanı Süleyman Atasoy’u mağduriyetin giderilmesi noktasında görevlendirdi.

 

Yapılan incelemede ihtiyaç duyulan eşyalar yenileri ile değiştirilerek Şube Başkanı Süleyman Atasoy, Bölge sekreteri Nurettin Sadıç, Öz Orman İş Burdur İşyeri temsilcisi Ömer Uzun ile birlikte teslimatı sağlandı.

 

Duygu dolu anların yaşandığı bu mutlu günde konuşan üyemiz Ömer Onar; Sendikamız başıma gelen felaketi duyar duymaz evime koştu. Yaşamış olduğum olayın mağduriyeti maddi anlamda çok önemli değil, sendikamız sürekli bir aile olduğumuzu dile getiriyordu. Bugün bir aile olduğumuzu yaşayarak öğrenmiş oldum dedi.

 

Isparta Bölge Başkanı Süleyman Atasoy, Kardeşimizin durumunu Genel Merkezimize iletmemizle birlikte Genel Başkanımız Settar Aslan’ın talimatlarıyla kardeşimizin acı gününe ortak olduk. Biz büyük bir aileyiz ve aile olmanın gereği ne ise onu yapıyoruz dedi.  

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni