ANASAYFA / Genel / HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI
HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 17.12.2013 00:00

HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

2013 yılının sendikal açıdan değerlendirildiği ve Hak-İş’e bağlı sendikaların örgütlenme çalışmalarının ele alındığı Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısında, Kamu Denetçisi Abdullah Cengiz Makas da bir sunum yaptı.

Hak-İş Genişletilmiş Başkanlar Kurulu, 2013 yılının son toplantısını gerçekleştirdi. Konfederasyona üye sendikaların genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, ağırlıklı olarak, 2013 yılının sendikal açıdan değerlendirmesi yapılarak, Hak-İş’e bağlı sendikaların örgütlenme çalışmaları üzerinde duruldu.

Başkanlar Kurulunun başlangıç bölümünde, Kamu Denetçiliği Kurumu Üyesi ve Kamu Denetçisi Abdullah Cengiz Makas, kurumun yapısı, görevleri ve faaliyetleri hakkında bir sunum yaparak, Başkanlar Kurulu üyelerinin sorularını cevaplandırdı.

Toplantıya, Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Orman-İş Genel Başkanı Settar Aslan ile Genel Sekreter Bayram Ayaz, Genel Mali Sekreter Ali Bilgin, Genel Teşkilat Sekreteri Zeki Sungur Kızılkaya, Genel Eğitim Sekreteri Mustafa Çınar ve Genel Mevzuat-Araştırma Sekreteri Mehmet Çelik de katıldı.

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni