ANASAYFA / Genel / DERTLER PAYLAŞTIKCA AZALIR
DERTLER PAYLAŞTIKCA AZALIR
ÖZ ORMAN-İŞ BASIN MÜŞAVİRLİĞİ - 28.09.2020 11:49

DERTLER PAYLAŞTIKCA AZALIR

Kardeşiz demek yetmez, önce çileme kardeş misin onu söyle... Kardeşiz demek yetmez, derdimi paylaşacak mısın benimle onu söyle mısralarındaki duyarlılık gereği Sosyal medyada Ateş savaşcılarının başlattığı sosyal sorumluluk projesi gereği Öz Orman İş Sendikası Kösece ailesini ziyaret etti.
28.09.2020 11:49

Sosyal medya platformları üzerinden yapılan destek çalışmalarına Öz Orman İş Sendikası yetkilileri kayıtsız kalmadı.

 Orman mücadelesinde emek veren ateş savaşçısı kardeşimiz, Emrah Köşece’yi Öz Orman İş Genel Merkezi adına ziyaret eden Adana Şube Başkanı Şahit Cerit ve Osmaniye temsilcisi İsmet Şahin, dertlerin paylaştıkça azalabildiğinin en iyi görselini yaşattılar. Teşkilatımızın selamını götürdükleri ziyarette büyük bir aile olmanın yanında, sıkıntıların çilelerin kenetlenerek azalacağına olan inancımızı bu tablo ile bir kere daha gösterdiler.

 Sendikacılığın emek hareketi olmasının yanında, bir ve bütün olmayı da gerektirdiğini gösteren bu birliktelik, bize kardeşliğin ne demek olduğunu hatırlattı.

 Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan’ın selamını ileten, duyarlı sendikacılığın örneği olan bu tutum aynı zamanda kardeşliğin olmazsa olmazı olarak kardeşliğin kayıtlarına geçmiş oldu.

Öz Orman İş Genel Merkezi olarak Emrah Kösece ve biricik kızımıza  acil şifalar diliyor, dertlerin paylaştıkça azaldığı bu paylaşımlarda, emeği geçen, kardeşlik çınarımızın bütün öncülerine teşekkür ediyoruz.

Haberle İlgili Fotoğraflar


MUHATAP KURULUŞLARKişisel Verileri Koruma Kanunu - Aydınlatma Metni